День науки

Медична фізика – це сучасний напрямок науки і техніки  вирішення медичних завдань, пов’язаних із розробкою фізичних основ методів лікування, діагностики і створення апаратури, фізичної за конструкцією та медичної за застосуванням.

Студенти коледжу БДМУ 2 курсу 2 групи спеціальність «Медсестринство» (на основі базової середньої освіти) відвідали разом з доцентом кафедри Біологічної фізики та медичної інформатики Шафранюком Володимиром Петровичем  Інститут  термоелектрики.  Майбутні медичні працівники  мали змогу ознайомитись з розробками і впровадженням у виробництво винаходів інституту. Цікавою та захопливою була розмова  з академіком Національно Академії Наук України Анатичуком  Лук’яном  Івановичом.  Лук’ян Іванович розповів студентам про винаходи інституту, провів екскурсію кабінетами та лабораторіями. Не менш пізнавальною була виставка досягнень інституту, де студенти могли перевірити свої знання законів фізики та медичної апаратури. Вкотре майбутні медсестри усвідомили необхідність знань з біологічної фізики та їхнього використання для створення нової діагностичної медичної апаратури. Щиро звучали слова подяки директорові інституту та викладачу кафедри Біологічної фізики та медичної інформатики.