До Всесвітнього дня толерантності

20 листопада 2018 року студенти 41 групи 2 курсу разом з куратором доцентом кафедри біологічної фізики та медичної інформатики Іванчук М.А. відвідали Чернівецький багатопрофільний ліцей №4, в якому проводився захід з нагоди Всесвітнього дня толерантності. Студенти та учні 6-го класу розмірковували на тему, що таке толерантність, якими рисами характеру наділені толерантні люди. Наприкінці заходу діти мали можливість задати гостям питання. Дітей цікавили найрізноманітніші питання – традиційні африканські та улюблені українські страви, з якого віку студенти вчать англійську мову та наскільки добре вони знають українську, в яких країнах вони вже встигли побувати та які ще збираються відвідати. Всі учасники заходу лишилися задоволені та домовилися про зустрічі у майбутньому.