BIMCO 2019

3 квітня 2019 року відбулося секційне засідання "Медична і біологічна фізика, інформаційні технології в медицині та фармації" в рамках міжнародного медико- фармацевтичного конгресу студентів і молодих вчених, який відбувається 2-5 квітня 2019 року в місті Чернівці на базі Буковинського державного медичного університету.

З привітальним словом до учасників конференції звернувся завідувач кафедри професор д.ф.-мат.н. Федів В.І., який зазначив, що сучасний стан розвитку і перспективи подальших досліджень у медицині визначаються, зокрема успіхами природничих наук.

На засіданні було представлено 17 доповідей, які викликали жваве обговорення студентами та викладачами.

Вітаємо переможців:

1 місце - Гуцуляк Антон

2 місце - Ліщук Катерина

2 місце - Карнаух Дарина

3 місце - Марчук Олена

3 місце - Клещук Анастасія

3 місце - Горбачова Оксана

Крім того вісім студентів було нагороджено дипломами за активну участь, оригінальність дослідження та кращу презентацію.

Фоторепортаж доступний на сайті конгресу