До Дня науки

До Дня науки, 19 квітня 2019 року під керівництвом асистента Бірюкової Т.В. відбулося засідання у рамках круглого столу, де студенти-гуртківці з 16 групи І курсу ІІ медичного факультету розказали про вплив фізичних факторів на людину та застосування фізичних методів з лікувальною і діагностичною метою.

Зокрема, Гелетей Домініка доповіла про особливості електросонтерапії та показання до її застосування. Нікіфоров Дмитро розказав про вплив інфразвуку на людину, а Марцинюк Олег про вплив електромагнітного випромінювання. Рваєцька Валентина зацікавила присутніх можливостями діагностичної методики - реографії. Всі доповіді були сприйняті з великим інтересом, студенти задавали питання доповідачам і отримали на них змістовні вілповіді.