До Дня науки

У рамках святкування Дня науки 22 квітня 2019 року відбувся круглий стіл на тему

«ГЕЛЬМГОЛЬЦ: СЛУЖІННЯ МЕДИЦИНІ ЧЕРЕЗ ФУНДАМЕНТАЛЬНІ ДОСЛІДЖЕННЯ У ФІЗИЦІ»

за участю  студентів 2 групи 1 курсу спеціальності «Медицина» під керівництвом доцента Олар О.І.

Остапенко Ірина ознайомила присутніх з основними напрямками науково-педагогічної діяльності видатного вченого в галузі фундаментальних досліджень, одного з найвидатніших науковців ХІХ століття, Германа фон Гельмгольца - професора-фізіолога і професора-фізика.

Гельмгольц був прибічником міждисциплінарного наукового підходу і захоплювався ідеями перетворення фізіології як науки шляхом введення в неї методів фізики і хімії. Його наукова спадщина у фізиці, математиці, фізіології та психології є неоціненною.

Студенти погодилися з твердженнями про те, що і сьогодні досягнення в довільній галузі знань можливі лише за умови поєднання зусиль суміжних наук.

IMG2