До Дня науки

23 квітня 2019 року на кафедрі біологічної фізики та медичної інформатики був проведений захід до Дня науки зі студентами групи 29 ІІ курсу (спеціальність «Медицина»») - круглий стіл «Методика термографічних досліджень в медицині».

Оглядово визначено метод термографії як діагностичний метод реєстрації теплового випромінювання тіла людини в інфрачервоній області електромагнітного спектра. Обгрунтовано переваги даного методу діагностики в порівнянні з іншими методами. Відмічено, що термографічні дослідження в комплексі з іншими інструментальними методами сприяють встановленню точного діагнозу; дозволяють врахувати локалізацію і розповсюдження патологічного процесу; спостерігати динаміку захворювання і виявляти можливі ускладнення.

Організатор заходу – асистент Остафійчук Д.І.