До Дня науки

25 квітня 2019 року в рамках заходів до відзначення Дня науки відбулося засідання у рамках круглого столу, де студенти-гуртківці з 17 групи І курсу ІІ медичного факультету під керівництвом ас. Бірюкової Т.В.  розказали про сучасні технології протезування та вплив навушників на гостроту слуху.

Зокрема, Александрова Аделіна доповіла про використання фізпроцедур у косметології, різні типи процедур апаратної косметології, такі як ультразвукова чистка обличчя, радіоліфтинг, міостимуляція, інші. Клещук Анастасія поділилась інформацією по новітні технології протезування кінцівок, показала газету «Медична фізика, техніка та інформатика», в якій надруковано результати її досліджень. Понич Мілана в розповіді про вплив навушників на гостроту слуху зробила акцент, що слухати музику в навушниках рекомендовано не більше години протягом доби. Студенти із зацікавленням слухали доповіді своїх товаришів, задавали питання. Захід пройшов в дружній атмосфері.