Студенти відвідали музей

museum

10 жовтня 2016 р. студенти 2 курсу коледжу БДМУ спеціальності "сестринська справа" (мол.спец. база 9 кл.) разом із куратором Шинкурою Л.М. відвідали музей на кафедрі патоморфології та судової медицині в обласній лікарні. Ст. лаборант кафедри Беседінська Надія Іллівна провела цікаву екскурсію для студентів, відповіла на їх запитання.

Метою даної екскурсії було ознайомлення студентів із наслідками зловживань алкоголем та тютюном, ознайомлення із можливими патологіями, які можуть бути у плода, коли мати вживає алкоголь або коли є генетичні зміни. Екскурсія була логічним завершенням кураторської години і бесіди на тему: "Здоровий спосіб життя, відмова від губних звичок". Дуже вразив дітей експонат, де була продемонстрована печінка із гельмінтами - бичачим ціп'яком, який можливо отримати, вживаючи непрожарене м'ясо або сиру рибу (суші, які молодь дуже полюбляє). Екскурсовод демонструвала зразки, коментуючи і відповідаючи на запитання студентів.