Відкрито меморіальну дошку чернівецькому математику

lenuk1

У Чернівцях відкрили пам’ятну дошку відомому усьому світу математикові, професору, академікові, доктору фізико-математичних наук та нашому землякові Михайлові Павловичу Ленюку.

Михайло Ленюк народився 1936 року у м. Хотин у багатодітній родині. Ріс без батька, який зник безвісті під час Другої світової війни. Навчався у Чернівецькому університеті, аспірантурі Інституту математики АН України. Усе життя пропрацював у Чернівцях.

Математик є автором понад 900 наукових праць. Серед наукових інтересів Михайла Ленюка були сучасні проблеми диференціальних порівнянь, математичної фізики, математичного аналізу, математичного моделювання тощо.

Разом з тим, математик видав дві поетичні збірки "Відлуння душі" та "Я люблю життя".