Наукова конференція викладачів БДМУ

15 лютого на кафедрі біологічної фізики та медичної інформатики було проведено засідання секції «Фізичні науки» 98-ї підсумкової наукової конференції професорсько-викладацького складу Вищого державного навчального закладу України «Буковинський державний медичний університет».

З доповідями виступили старший викладач Григоришин П.М. «Лазерна поляриметрична діагностика структури мережі колагенових фібрил дерми шкіри», доцент О.І.Олар  «Sers-technology – a new tool of medical diagnostics», професор Шаплавський М.В. «Фізичні основи опору судинного русла в гемодинаміці», доцент Боєчко В.Ф. «Про методику викладання теми: Електричне поле клітини в курсі біофізики», доцент Нагірняк В.М. «Сase study of the effect produced by physical excersises on arterial blood pressure», асистент Гуцул О.В. «Діагностика крові гемосканування».

Доповіді зацікавили слухачів та викликали жваві обговорення співробітників.