Шевченківські читання

03.03.2017р. на кураторській годині викладач Шинкура Л.М. разом із групою студентів 2 групи 2 курсу спеціальності "Сестринська справа" провели "шевченківські читання" до Дня народження Т.Г.Шевченка. В історії кожного народу є свої національні герої, є свої Пророки, є імена, що увібрали в себе живу душу народу, стали часткою його життя, є люди, імена яких оповиті невмирущою любов’ю і славою. Таким для нас українців, і не тільки українців, стало ім’я Тараса Шевченка,-  чия поезія ось уже багато років викликає в людей почуття гордості, захоплення своєю красою, своєю силою і народною мудрістю. В його поезії – наше минуле, наше сучасне, наше майбутнє. Діти читали свої улюблені вірші, обговорювали свої враження від творчості великого поета.

news shevcenko