Доцент кафедри виступила на міжнародній конференції

image 0 01

Колегія лікарів у Сучаві (Румунія), Академія медичних наук, Ясський університет медицини та фармацевтики «Грігоре Т. Попа» та філіали медичних асоціацій Сучавського повіту в період 11 – 13 травня 2017 проводили конференцію «Медичні дні Сучави” – VI-ий етап, 2017». Конференція відбувалася в середньовічному комплексі «Замка» в м. Сучава.

На конференцію були направлені тези доповіді на тему «Нанотехнології у медицині», підготовленої викладацьким складом кафедри біологічної фізики та медичної інформатики, а саме д. ф.-м. наук, доцентом В. Федівим, доцентами О.Микитюк та О.Олар. У доповіді йшлося про використання та перспективи використання наночастинок CdS, CdS:Mn, ZnO, CuS, ZnS, ZnS:Mn, синтезованих на кафедрі, у медичній практиці.  Тези доповіді слід було направити румунською мовою, з чим успішно справилася доцент Олар Олена Іванівна.

Засідання конференції відбувалися одночасно у двох залах, де були створені всі умови для заслуховування доповідей.

Безпосередньо в конференції прийняла участь Микитюк Орися Юріївна, яка 12 травня виступила з вищеназваною доповіддю на секційному засіданні конференції. Слід відмітити, що присутні проявили значний інтерес до доповіді, було задано багато питань щодо можливості використання наночастинок як біомаркерів для діагностування захворювань.

image 0 02