День міста Чернівці

7 – 8 жовтня 2017 р. Чернівці святкували свій День народження. З нагоди свята та з прагненням долучитися до культурної та історичної спадщини рідного міста студенти 20 групи спеціальності «Медицина» разом з куратором асистентом кафедри біологічної фізики та медичної інформатики Бірюковою Т.В. пройшли вулицями міста з пішохідною екскурсією.  З цікавої розповіді екскурсовода дізналися, що за 609 років існування місто входило до складу Молдавського князівства як прикордонне з Польщею місто, через яке проходив торгівельний шлях зі Львова до Сучави, перебувало під владою Польщі, Австрії. Молдавський господар Олександр Добрий в грамотах, які він видав львівським купцям 8 жовтня 1408 року, вже називає місто Чернівцями. І ця дата з тих пір відзначається як офіційний день міста. Місто населяють, окрім українців, поляки, німці, євреї, румуни, молдавани. В памяті студентів  залишаться цікаві розповіді екскурсовода про життя, побут населення, пам’ятки архітектури, тощо.

Щиро дякуємо за екскурсію!!!

Запрошуємо всіх на прогулянку містом!