99-я наукова конференція викладачів БДМУ

14 лютого на кафедрі біологічної фізики та медичної інформатики було проведено засідання секції «Фізичні дослідження в медицині» 99-ї підсумкової наукової конференції професорсько-викладацького складу Вищого державного навчального закладу України «Буковинський державний медичний університет».

З доповідями виступили доцент Боєчко В.Ф. «Про роль параметрів швидклсті протікання процесу в медичній практиці», доцент Нагірняк В.М.  «Study of the effect produced by low-frequency vibratoins of low extrimites on the blood pressure in humans», асистент Гуцул О.В. «Антибактеріальні властивості діамантових наночастинок», асистент Галушко К.С. «A new method of simulatinf in irregular polarized optical field cell».

Доповіді зацікавили слухачів та викликали жваві обговорення співробітників.