Відбувся обласний етап Всеукраїнської олімпіади з математики

27.03.2018р. у Чернівецькому коледжі дизайну та економіки відбувся II (обласний) етап ІХ Всеукраїнської олімпіади з математики. Студенти 1 курсу коледжу БДМУ спеціальностей "Медсестринство" та "Фармація, промислова фармація" (молодший спеціаліст) Голик А. та Андроник В. прийняли участь як переможці І етапу (викладач - Шинкура В.М.). Наші дівчата не вибороли призові місця, але відчули цю атмосферу боротьби, здорової конкуренції. Організатором проведення заходу стала Рада директорів закладів вищої освіти Чернівецької області, які здійснюють підготовку молодшого спеціаліста. У конкурсних випробуваннях свої знання продемонстрували кращих 30 учасників з 18 коледжів і технікумів Буковини.
Олімпіада проводилася з метою підвищення якості підготовки кваліфікованих фахівців, пошуку обдарованої студентської молоді та створення умов для її творчого зростання, подальшого розвитку математичної освіти та культури в нашій державі.