BIMCO 2018

4 квітня 2018 року відбулося секційне засідання "Медична і біологічна фізика, інформаційні технології в медицині та фармації" в рамках міжнародного медико- фармацевтичного конгресу студентів і молодих вчених, який відбувається 4-6 квітня 2018 року в місті Чернівці на базі Буковинського державного медичного університету.

З привітальним словом до учасників конференції звернувся завідувач кафедри д.ф.-мат.н. Федів В.І., який зазначив, що сучасний стан розвитку і перспективи подальших досліджень у медицині визначаються, зокрема успіхами природничих наук.

На засіданні було представлено 12 доповідей студентами з Ліссабону (Португалія), Київу, Сум та Чернівців. Студенти та викладачі жваво обговорювали представлені доповіді. На засіданні панувала атмосфера доброзичливості та дискусійності.

Учасники конгресу на високому науково-теоретичному рівні представили результати досліджень. П'ять студентів вибороли призові місця, а ще п'ятеро було нагороджено дипломами за активну участь, оригінальність дослідження та кращу презентацію.