День науки

На кафедрі біологічної фізики та медичної інформатики впродовж квітня-травня 2018 року було проведено низку заходів до Дня науки.

23 квітня зі студентами 26-ої групи першого курсу медичного факультету №2 (куратор – асистент Остафійчук Д.І.) проведено інформаційний захід на тему: «Нефелометрія біологічних тканин як метод дослідження та діагностики» (доповідач – студентка 26-ої групи Молинь Лілія).

3-го травня 2018 року  зроблено інформаційне повідомлення на тему «Термографія. Термографічна діагностика цереброваскулярних захворювань». Доповідач Кратік Ю.

Основні питаннями , розкриті в доповіді:

• методи діагностики цереброваскулярних захворювань;
  • фактори ризику;
  • проблеми діагностики;
  • переваги термографічного методу.

Засідання відбулось на кафедрі за участю студентів першого курсу групи №22 медичного факультету №2. Організатори заходу доцент Тимочко Б.М., асистент Бірюкова Т.В.

7-го травня 2018 року було проведено круглий стіл (диспут) на тему: «Біофізика на межі пізнання».

Основні питаннями диспуту були

• налагодження процесів мікроциркуляції крові в організмі як ефективний метод лікування захворювань;
  • універсальна хірургічна технологія для амбулаторії і стаціонару;
  • кріохірургічний метод – новітній напрямок хірургії;
  • фото динамічна терапія;
  • радіонукліди в медицині.

Засідання відбулось на кафедрі за участю студентів першого курсу груп  №3 і №5 медичного факультету №1 та групи №26 медичного факультету №2.

Організатор заходу асистент Остафійчук Д.І.