Клепіковський Андрій Валерійович


Клепіковський Андрій Валерійович

кандидат технічних наук, доцент кафедри

E-mail: andrei.klepikovskiy@gmail.com

Дата і місце народження – 15.04.1975р. м. Чернівці, Україна;

Середня освіта: середня школа №1 м. Чернівці , 1990 рік

Вища освіта:

- закінчив у 1999 р. Чернівецький Державний університет, спеціальність –– інженер-механік,

- В Хмельницькому національному університеті у 2013 році захистив дисертацію за темою «Підвищення точності термостатування кварцових резонансних систем з використанням термоелектричних модулів Пельтьє» та отримав науковий ступень кандидата технічних наук за спеціальність 05.12.13- радіотехнічні пристрої та засоби телекомунікацій

- друга вища освіта у 2019 р. заочне відділення юридичного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича за спеціальністю 8.03040101 Правознавство.

Область наукових досліджень: військова електроніка, радіоелектроніка, радіолокаційні станції, георадіолокаційне спостереження, радіолокаційне спостереження земної поверхні як носимими, возимими так і стаціонарними радіолокаційними системами та комплексами вимірювання координат цілей, високоточне вимірювання радіальної швидкості рухомих цілей: артилерійських снарядів, мін, безпілотних літальних апаратів

Науковий ступінь вчене звання : Кандидат технічних наук, доцент кафедри.

Знання мов : українська - вільно, російська – вільно, англійська – середній рівень,

Загальний стаж роботи: 25 років

Трудова діяльність:

- з 1999р. по 2001р. – викладач технічних дисциплін у Чернівецькому залізничному коледжі; предмети - технологія конструкційних матеріалів та матеріалознавство, технічна механіка, будівельні конструкції та матеріали.

- з 2001р. по 2011р. – завідувач відділення організації перевезень та управління на автомобільному транспорті в Чернівецькому транспортному коледжі;

- з 2009р. прийнятий на посаду асистента на 0,25 ставки кафедри будівництва та архітектури за сумісництвом в Чернівецький національний університет.

- з 2011р. по 2014р. – асистент кафедри біологічної фізики та медичної інформатики в Буковинському Державному медичному університеті; предмети - біологічна фізика та медична інформатика.

- з 2014р. по теперішній час – доцент кафедри біологічної фізики та медичної інформатики в Буковинському Державному медичному університеті;

Професійні навики: З початку 2000-х років займаюсь плідною науковою та винахідницькою діяльністю. Так приймав участь в розробці медичних і військових пристроїв та приладів.

За цей час були достягнути такі результати:

У 2012 році приймав участь в модернізації приймача радіолокаційної станції «Буран-А» для цивільної авіації чім потверджене актом впровадження. З 2013 року приймав участь розробці принципово нових радіосистем дальнометрії, вимірювання радіальної швидкості цілей та радіолокаційного спостереження у військовій сфері.

На даний час займаюся проектами системи оптико-електронного наведення та цілевказання для керованих та некерованих боєприпасів класу «повітря-поверхня» в рамках безпосередньої підтримки наземних військ. Та розробкою перспективного ударно-розвідувального безпілотного літального апарату. Приймав участь в створені комп’ютерної програми «Дводіапазонний трекер рухомих цілей» для військових літальних апаратів.

В грудні 2018 року та у квітні 2019 року перебував в зоні операції об'єднаних сил (ООС) на базі 5-го окремого штурмового батальйону з метою випробування системи оптико-електронного наведення та цілевказання для керованих та некерованих боєприпасів класу «повітря-поверхня».

Вхожу до спеціалізованої державної бази найбільш перспективних винаходів України.

У 2016 році став переможцем Всеукраїнського конкурсу «Винахід року-2015» за ‘Багато частотний фазовий спосіб вимірювання дальностей об’єктів в радіодіапазоні.’

Розпорядженням Чернівецької обласної державної адміністрації від 27 вересня 2019 року № 921-р нагороджено почесною відзнакою “ На славу Буковини ”

Маю біля 140 наукових праць, 5 підручників, 4 монографії та 12 наукових винаходів.

Член міжнародного наукового Європейського Оптичного Товариства

Society of Pure and Applied Optics (USPAO) Customer ID: 1045643

Спортивна громадська діяльність: Заступник керівника Чернівецького обласного відокремленого осередку Федерації змішаних єдиноборств ММА України, суддя международної категорії, головний суддя Чернівецької області змішаних єдиноборств ММА України. Вхожу до головної судейської колегії зі змішаних єдиноборств ММА України.

Віце-Президент громадської організації «Союз Спортивних Федерацій України»