Іванчук Марія Анатоліївна

Іванчук Марія Анатоліївна

кандидат фізико-математичних наук, доцент

Біографія

Дата народження: 30 квітня 1978 р, м. Коломия, Івано-Франківська область

Посада: доцент кафедри біологічної фізики та медичної інформатики

Вища освіта: Чернівецький Національний Університет ім. Юрія Федьковича, математичний факультет, спеціальність "прикладна математика" (із відзнакою), 1999 рік

Область наукових досліджень: біостатистика; прикладна математика; кластеризація та класифікація в медицині; експертні медичні прогностичні системи. У 2017 році захищено дисертацію на тему "Математичне моделювання експертних медичних прогностичних систем"

Робота: З 1999 року працює в Буковинському державному медичному університеті. Спочатку – на посаді інженера-програміста кафедри внутрішньої медицини, інженера програміста навчального відділу, викладача кафедри біологічної фізики за суміництвом, з 2006 по 2017 рік працювала асистентом кафедри біологічної фізики та медичної інформатики, з 2017 року працює на посаді доцента кафедри біолоігчної фізики та медичної інформатики, виконує обов'язки відповідальної за процес викладання інформаційних дисциплін та відповідальної за наповнення сайту кафедри.

Викладає наступні дисципліни: «Медична інформатика», «Інформаційні технології у фармації», «Вища математика та статистика», «WEB-дизайн», "Сучасні інформаційні технології".

Публікації:

Автор біля 50 наукових статей, та біля 50 наукових та навчально-методичних тез,

співавтор біля 30 навчально-методичних посібників,

рецензент у 5 наукових виданнях та член редакційної колегії у 3 наукових виданнях.


Участь у міжнародних наукових товариствах:

International Society for Clinical Biostatistics,

The International Biometric Society